Informacje sklepu

Koszty przesyłki:


UWAGA!!!
WSZYSTKIE MODELE TABLIC ORAZ PROJEKTORÓW WYSYŁAMY NA NASZ KOSZT.


KONTAKT
tel. 881 31 31 31
e-mail:
biuro@e-mind.pl FAX (75) 613 83 50


 

Zaloguj się

Tablice interaktywne dla szkół, uczelni i firm.

       Tablice interaktywne znalazły szerokie zastosowanie tam, gdzie pierwszorzędne znaczenie ma skuteczność przekazu, czyli w szkołach, na uczelniach, czy firmach szkoleniowych.

      Tablica interaktywna stwarza możliwość, w których każdy materiał graficzny lub multimedialny nie jest tylko biernie odtwarzany przez prowadzącego, lecz staje się częścią prezentacji, która powstaje podczas wykładu.

tablice interaktywne

     Prelegent/nauczyciel oraz słuchacze otrzymują  możliwość aktywnego uczestnictwa       w wykładzie – poprzez pisanie, notowanie, podkreślanie i zaznaczanie na prezentowanej aplikacji, zdjęciu, grafice, czy filmie itd.
    Dzięki temu uczestnik prezentacji przestaje być biernym słuchaczem, przez co efektywniej przyswaja treść wykładu. Oczywiście tablica interaktywna działa nie tylko jak dotykowy ekran, na którym można wyświetlać dowolną zawartość komputera ale jeśli jest taka potrzeba może służyć również (w większości przypadków) jako zwykła tablica suchościeralna.

     Z uwagi na bardzo pozytywny wpływ na przyswajalność wiedzy przez uczniów tablice interaktywne zyskały ogromną popularność w szkołach.

     Notatki z wykładu, prezentacji lub lekcji, ale i sama prezentacja mogą zostać zapisane w postaci filmu, strony www, prezentacji Power point lub pliku pdf.   

tanie tablice interaktywne

    Do efektywnej pracy każdej tablicy interaktywnej konieczny jest duet: projektor multimedialny oraz komputer.

      Najczęściej sprzedawane na rynku tablice interaktywne mają przekątną między 77” a 88”, czyli wymiary powierzchni na której pracujemy to ok. 160-180 cm (szerokość) i 120-135 cm (wysokość). Rozwiązanie takie zalecamy do sal przeznaczonych dla 20-50 osób. Tablica interaktywna ze względu na swoja matową powierzchnię doskonale zastępuje ekran projekcyjny.
tablica qomo QWB400
     Jendym z najnowszych rozwiązań technicznych są tablice interaktywne LCD lub LED.
W przypadku tych urządzeń nie ma konieczności stosowania projektorów multimedialnych, a ich montaż i użytkowanie jest bardzo proste.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - tablice interaktywne LED
Sklep internetowy Shoper.pl