Informacje sklepu

Koszty przesyłki:


UWAGA!!!
WSZYSTKIE MODELE TABLIC ORAZ PROJEKTORÓW WYSYŁAMY NA NASZ KOSZT.


KONTAKT
tel. 881 31 31 31
e-mail:
biuro@e-mind.pl FAX (75) 613 83 50


 

Zaloguj się

CHEMIA - oprogramowanie interaktywne do klas 1 2 3 szkoły ponadgimnazjalnej YDP

Oprogramowanie dla szkół ponadgimnazjalnych.
139.9
PLN
CHEMIA - oprogramowanie interaktywne do klas 1 2 3 szkoły ponadgimnazjalnej YDP
Cena: 139,90 zł
Cena netto: 113,74 zł
szt.

Program dla tablic interaktywnych EduRom   CHEMIA do szkoły ponadgimnazjalnej pakiet dla klasy 1 2 3.

 
 
Chemia, to edukacyjny program komputerowy, obejmujący podstawowe zagadnienia z zakresu nauczania chemii w szkole ponadgimnazjalnej.
 
Materiał dydaktyczny
 
Bogato ilustrowany, zawierający filmy wideo i animacje przestrzenne, program wzbogacony został m.in. o biografie osób zasłużonych w dziedzinie chemii. Duży wybór interesujących prezentacji multimedialnych o różnorodnej tematyce jest niezwykłym dodatkiem do tradycyjnego wykładu.
Materiał dydaktyczny zawarty w programie eduROM Multimedialne lekcje - chemia odpowiada co najmniej 60 godzinom efektywnej nauki. Zgodny jest także z podstawą programową zatwierdzoną przez MEN.
 
Elastyczny tryb nauki
– program dopasowujący się do umiejętności ucznia
Podczas wykonywania ćwiczeń system analizuje stan wiedzy ucznia oraz dostosowuje materiał do jego umiejętności i wiadomości w taki sposób, aby zwiększyć skuteczność nauki. Uczeń słabszy, który gorzej radzi sobie z wybranymi ćwiczeniami, jest wspierany podpowiedziami naprowadzającymi na właściwą odpowiedź. Uczeń, który lepiej radzi sobie z zadaniami, rozwiązuje ćwiczenia trudniejsze. Taki system pozwala na indywidualizację i precyzyjne dopasowanie procesu nauczania do potrzeb każdego ucznia.
 
„Inteligentne” ćwiczenia – system kontroli postępów w nauce

Każde ćwiczenie zawiera komentarz zwrotny (w formie dźwiękowej, tekstowej i graficznej) lub tzw. komentarz okienkowy (dodatkowa prezentacja w postaci tekstu, tabeli, ilustracji).
Szczegółowy raport wyników, przypisany do każdego ćwiczenia, umożliwia analizę sposobu jego wykonania – wskazuje m.in. ile razy użytkownik korzystał z podpowiedzi, ile popełnił błędów, zanim poprawnie rozwiązał całe zadanie. Raport nie może też zostać wyzerowany, co motywuje użytkownika do udzielania przemyślanych odpowiedzi.
 
Przewodnik – jak pracować z programem efektywnie
Strona tytułowa każdej lekcji zawiera informacje o jej celach oraz zakresie wiedzy niezbędnym, aby zrozumieć daną lekcję i poprawnie wykonać zawarte w niej ćwiczenia. Na kolejnych stronach umieszczono dokładne wskazówki, jak efektywnie pracować z materiałem szczegółowym. Praca z programem nie powinna więc sprawiać użytkownikowi najmniejszego problemu.
 
Narracje i filmy

W programie eduROM Multimedialne lekcje - Chemia dostępne są ciekawe narracje i animowane filmy.
 
×
kalkulacja

PLN netto
%
%
Sklep internetowy Shoper.pl